Skip to content Skip to footer
0 items - ₺0.00 0

Kurumsal

Matbaacılık sektörüne mükemmel çözümler üretmek amacıyla kurulmuş tecrübeli bir Basımeviyiz.

Bugün modern binamız ve son teknolojinin imkanlarıyla donanmış yüksek performanslı makine parkuruyla, müşterilerimizi memnun edebilmenin mutluluğu ve onuruyla birlikte yolumuza devam ediyoruz.

Kalite düşüncede başlar, tasarım ve uygulamanın son noktası olan müşteriye ulaşıncaya kadar devam eder. Bunun bilincindeki KÜLTÜR SANAT BASIMEVİ, toplam kalite yönetimiyle hizmet ve üretimini gerçekleştirir. Renklerin ahenkli dansıyla başlayan üretimimizin, baskıdan laminasyona, kesimden ciltlemeye, son kontrolden sevkiyata kadar her aşaması özenle ve itina ile yapılır.

Hayatın hızlı akışını ve zamanın ne kadar kıymetli olduğunu çok iyi bilen KÜLTÜR SANAT BASIM EVİ, ihtiyacınız olan her türlü basılı materyali, en yüksek kalitede ve zamanında yerine getirerek müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.

GüvenGüveninizi korumak için sadece kendi işimize konsantre oluruz.
KaliteTeknoloji ve insan kaynağı yatırımlarımızla kalite çizgimizi koruruz.
SüratZamanlamalarımıza sadık kalmak için gece gündüz çalışmaktan yorulmayız.
ÖzveriMeslek itibarımızı her şeyin üstünde tutar, onu korumak için özveri içinde çalışırız.
kulturbasim

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Sunabilmek İçin;

Misyonumuz

  • Müşterilerimizin taleplerini süratle değerlendirmek…
  • İhtiyaç anında en iyi kalitede çözüm üretmek…
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve uluslararası kalite normlarına uygun olarak karşılamaktır.

Vizyonumuz

  • Teknolojinin tüm imkanlırını hizmete sunabilecek makine ve ekipmanı kurmak…
  • Gelişerek değişen şartlara uyum sağlayabilecek eğitimli personel ile çalışmak…
  • Müşterilerimizi gerek ürün ve gerek kurumsal yapısıyla en iyi prezante edebilecek donanıma sahip olmak…
  • Müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Kalite Politikamız

Kültür Sanat Basımevi kalite politikasının hayata geçirilmesi ve bu politikanın devamlılığının sağlanması ile ilgili gereken tüm çalışmaları yapacağını taahhüt eder.

FOGRA tarafından özel hazırlanmış renk kontrol skalaları ve görsel yardımcı öğeler kullanılarak, baskı öncesi ve baskı süreçlerinin optimizasyonunu, kontrolünü ve denetlenmesini sağlayan metotlar belirlenmiştir.

Böylece müşterilerimize, tekrar edilebilir ve süreklilik arz eden, yüksek kalitede bir hizmet veriyoruz. Tüm süreçlerde standart değerlerin belirlenmesiyle, çalışma istasyonları arası farklılıkların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Bu sayede baskı kalitesinde iş teslim güvencesi ve işlerin muntazam tekrarlanabilirliği mümkün olmaktadır. Uluslararası kalitelide ve süratli hizmet vermek önceliklerimiz arasındadır.

FSC Kağıt Tercihiyle Doğaya Saygı

Kültür Sanat Basımevi olarak sosyal sorumluluk kapsamında; hammadde seçimlerimizde en saygın üreticileri tercih ettiğimiz gibi, kağıt seçiminde de, FSC sertifikalı kağıt kullanarak doğaya katkıda bulunmaya teşvik ediyoruz.

X