Skip to content Skip to footer

LÜKS TAŞIYICI ÇANTA

Özel kağıt torbalarınızı oluştururken seçim yapabileceğiniz sayısız boyut, renk ve model vardır. Bunları mağazanız için, ticaret fuarlarında bilgi vermek veya paket servis işiniz için kullanabilirsiniz. Kağıt torbalar, her tür mağaza veya işletmeye uyacak şekilde tasarlanmış klasik, çok yönlü bir çözümdür. Basit ama etkilidirler. Markanızın hak ettiği görünürlüğü elde etmesini sağlarlar. Rengi, modeli ve bedeni seçin, biz ürününüzü sizin için özelleştirelim. Etki yaratmak amacıyla tasarlanan ve güçlendirilmiş tabanları, üst kenarları ile dayanıklılık sunan çantalarımız firmanızın tanıtılması için oldukça iyi bir seçenek oluşturur.

ÖZEL KUTU

Özel paketlemeler ile markanızın kimliğini güçlendirin. Gönderimleriniz için harika ve dayanıklı kutulardır. Abonelik kutuları, hediye kutuları ve e-ticaret ambalajları için mükemmeldir. İster logonuzla özel hediye kutuları tasarlıyor olun, ister kutu tasarımınızla ilgili yardıma ihtiyacınız olsun, özel ürün ambalajınız için bulunabilecek pek çok seçeneğimiz bulunmaktadır.

TAKVİM

Kendilerini tanıtmak için benzersiz fırsatlar arayan işletmeler, özel takvim baskısı yapmalıdır. Kendi takviminizi oluşturduğunuzda uzun süre dayanacak bir pazarlama aracı oluşturuyorsunuz. Takvimler yalnızca aranan bir eşantiyon olmakla kalmaz, aynı zamanda açık bir şekilde görüntülenirler. Bu, mesajınızın yıl boyunca müşteriler tarafından görülebilmesini sağlar.

X