Skip to content Skip to footer

KÜLTÜREL

Kültürel yayınlar her zaman özel ve eserin ruhunu yansıtan bir baskıyı hak eder. Üzerinde çalışmak için uzun zamanlarınızı alan eserlerinize sizin kadar değer veriyor ve eserlerinizi en iyi baskı ile buluşturuyoruz.

EĞİTİM

Eğitim hayatında basılı materyaller oldukça büyük bir yer kaplıyor. Hem okul sürecindeki eğitimler hem de kendinizi geliştirmek için ilgi alanınıza uygun olarak almak isteyeceğiniz eğitimler için ihtiyaç duyduğunuz kaynaklar Kültür Basım farkıyla en kaliteli haliyle basılıyor.

SANAT KOLEKSİYONU

Sanatın her dalının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Önem verdiğiniz her şey Kültür Basım kalitesi ve güvencesiyle en ince ayrıntısına kadar mükemmel şekilde basılıyor.

ÇOCUK KİTAPLARI

En güzel hayaller, çocuklukta inşa edilir. Çocukların hayallerine ilham olan birbirinden eğlenceli, düşündürücü ve rengarenk kitapları en özel baskılarla çocukların beğenisine sunuyoruz. Kültür Basım olarak çocuk kitaplarını olabilecek en kaliteli şekilde üreterek, çocukların yetişkin olduklarında da onlara ilham veren kitapları saklayabilmelerini amaçlıyoruz.

KAYNAK KİTAPLARI

Konu anlatımlı kitaplardan soru bankalarına, liseye hazırlıktan üniversiteye hazırlığa kadar geniş yelpazede kitapları en kaliteli baskı ile hizmetinize sunuyoruz

ROMAN

Hayat her şeyi tecrübe etmeyi sağlayacak kadar uzun olmadığından bazı tecrübeleri romanlar aracılığıyla edinmek mümkün. Daha önce görmediğimiz diyarları görmüş kadar olmamızı, hayatın birçok farklı yönünü deneyimlememizi ve hayal dünyasında yolculuk yapmamızı sağlayan romanları en iyi baskı ile sizlere sunuyoruz.

MAGAZIN

Rengarenk ve dolu dolu içerikleri ile her zaman ilgi çekici olan magazin haberlerinin basım aşaması da bir o kadar eğlenceli! En canlı renkleri elde etmek ve içeriklerinizi çok daha göz alıcı hale getirmek için Kültür Basım’ı tercih edebilirsiniz.

DERGİLER

Aylık, yıllık, sektörel, mizah, kadın, çocuk ya da kültür… Birçok kategoride olsalar da dergilerin ortak bir noktası var: arşivleme imkanı sunmaları. Bir derginin her sayısını edinip koleksiyon yapabileceğiniz gibi firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan dergileri de saklayabilirsiniz. Ancak dergilerin arşivlenme özelliği iyi bir baskı ile desteklenirse daha değerli olur ve uzun yıllar boyunca saklanabilir. Bu konuda Kültür Basım’a güvenebilirsiniz.

X